SECOH - dmuchawy - SECOH Membranowe dmuchawy liniowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

SECOH - dmuchawy

Firma PTH VANAX jest dystrybutorem wielu urządzeń znanych i cenionych marek w zakresie pneumatyki , automatyki , hydrauliki siłowej , armatury , techniki próżniowej , technik filtracji i wielu innych .

Jednym z tych produktów są membranowe dmuchawy liniowe firmy
SECOH stosowane głównie w przydomowych oczyszczalniach ścieków .

Dmuchawy firmy
SECOH znajdują zastosowanie nie tylko w oczyszczalniach ścieków. Mogą być używane w wannach z masażem powietrznym, w ogrodowych oczkach wodnych , małych stawach rybnych, dużych akwariach, do pobierania próbek powietrza, rozpylania leków itp. Generalnie tam gdzie ani ilość potrzebnego powietrza nie musi być duża, ani ciśnienie zbyt wysokie i wszędzie tam potrzebne jest urządzenie tanie, bezolejowe, ciche i zużywające mało energii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dmuchaw
SECOHDmuchawy membranowe
Dmuchawy membranowe napędzane są poprzez elektromagnes – magnes stały umieszczono pomiędzy dwoma cewkami, przez które przepływa prąd, powodując oddziaływanie pola elektromagnetycznego cewek na pole magnetyczne magnesu stałego. Powoduje to wymuszenie ruchu posuwisto zwrotnego magnesu i w konsekwencji – pracę membran. Dzięki temu dmuchawy SECOH charakteryzują się bardzo niskim poziomem hałasu, zwartą konstrukcją i dużą trwałością. Cewka zabezpieczona jest czujnikiem termicznym przed przegrzaniem (seria SLL, EL-I i EL-II), dodatkowym zabezpieczeniem jest wyłącznik mechaniczny (seria EL-I i EL-II), który w razie uszkodzenia membran lub zaworów odetnie dopływ prądu i zabezpieczy dmuchawkę przed dalszymi uszkodzeniami wewnętrznymi. Zadziałanie wyłącznika sygnalizowane jest zapaleniem się lampki kontrolnej na obudowie dmuchawy.


Dmuchawy membranowe - serii EL II - SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy membranowe - serii PHOE-NIX - SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy membranowe - serii SV - SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy Membranowe Seria SLL - SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy Membranowe Seria EL-N- SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy Membranowe Seria EL- SECOH

Dmuchawy SECOH

Dmuchawy Membranowe Seria JDK- SECOH

Dmuchawy SECOH

Zestawy naprawcze / membrany- SECOH

Dmuchawy SECOH

Serwis pomp - SECOH

Dmuchawy SECOH
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego